Kniha návštev

Výmena spätných odkazov

Peter Pišák | 05.09.2013

Dobrý deň

Mal by som záujem o výmenu spätných odkazov s vaším webom a mojimi troma web stránkami https://www.slovensky-med.sk/ , https://e-shop.ppyro.eu/ a https://www.ppyro.eu/ . Odkaz na vašu stránku by bol umiestnený na týchto konkrétnych stránkach https://www.ppyro.eu/reklama.html , https://e-shop.ppyro.eu/partneri-webu/ a https://www.slovensky-med.sk/partneri-webu .

Ak by to bolo možné poprosím Vás o zaslanie Vášho kódu na vloženie na moje web stránky a obratom Vám pošlem moje tri kódy na umiestnenie na vaše web stránky.

Ďakujem za skorú odpoveď.


S pozdravom

Koncert

Štipec /Team Revival MT/ | 01.05.2012

Ahojte všetci...dostali sme ponuku od Peťa prísť si zahrať k Vám do Bardejova.Aj keď sme z Martina, Bardejov poznáme, je to krásne mestečko s bohatou históriou.Chcem sa trošku vyjadriť na tému koncerty...Žiaľ dnešná doba je divná...málokto si v tej rýchlosti uvedomuje, že usporiadať nejakú akciu nie je len tak...vidím to na nás...na hudobníkoch.Robíme to čo nás baví, pre Vás...našich poslucháčov...a zrazu dilema...chceme hrať, no buď o nás nie je záujem, alebo je tu problém finančný...v tomto prípade nebudem držať stranu nikomu, len ma mrzí, že šudia by radi zašli na dobrý koncert...len málokto si vie uvedomiť, že za všetkým sú peniaze...usporiadateľ vždy riskuje, či sa mu náklady na jeho usporiadanie vrátia , alebo to cvakne zo svojho...za všetko môže pridrbaný systém v tomto štáte...keby tu nebola veľká nezamestnanosť a ľudia by slušne zarobili, tak neriešia dilemu, či ísť na koncert alebo urobiť nákup v hypermarkete...pre kapelu je to zase risk...hrať či nehrať...ak hrať, tak s otázkou, dostaneme vyplatený honorár,alebo nie...nenarážam teraz na nikoho konkrétneho...len reagujem na Vaše príspevky...priatelia, v dnešnej dobe je to na Slovensku ťažké...my by sme strašne radi hrali, majitelia klubov a barov by radi organizovali koncerty, ale na to všetko sú potrebné financie...otázka znie...kde ich v dnešnej dobe majú brať občania tohoto štátu, keď je dnes veľká nezamestnanosť...takže asi tak...napísal som svoj názor, ktorý je viac písaný zo strany fanúšika a hudobníka...teda jedného z Vás...ak všetko dobre dopadne, tak sa s Vami s naším TEAM REVIVAL MT radi stretneme u Vás v Bardejove...krásny slnečný deň...

uznanie

Janko | 17.03.2012

Drahí prispievatelia! Neviem, či si uvedomujete náročnosť organizácie koncertu, od kontaktu, cez termínovačku a financie, až po celkovú réžijnú nákladovosť /energie,aut.práva,atď./ Ak si myslíte, že Peťo sa na tom nabaľuje, tak to skúste sami a budete nemilo prekvapení a možmno si sakramnsky začnente vážiť niekoho, čo Vám sprostretkuváva live hudbu. myslíte, že mestské kultúrne aktivity by sa týmtop smerom nenasmerovali, ak by to bolo jednoduché a efektívne...??? každému, komu "všetko" vadí odporúčam, aby si kontaktoval kapelu, dohodol sa z ňou na nemalom honoráre,zašiel za Peťom vyrovnal mu jeho priame náklady... Dostal by imag.facku z toho, že asi prerobí aj gate.. Ja ,zhodou okolnosti , robím koncerty a vlastním podobný podnik v Humennom, čím do toho trošku vidím a s Peťom si sem-tam spárujeme vystúpenie / www.nostalgiamusicpub.sk / a keby som nebol vo vlastných priestoroch, tak som dávno skončil. Teraz všetko kritizujete, ale keď skončí s činnosťou, tak budete iba spomínať...! Držím palce Peťovi, nech sa nedá ovplyvniť a robí live muziku, lebo inak všetci skončia na discotékach, pri "jednotvárnej" imitácii domorodých"tamtamov" z pralesa, k čomu nakoniec možno dospeje aj Peťo kôli komercii.....

reggae-ska

dodo | 11.03.2012

cawte co tak neaky koncert v style reggae,urcite by doslo dost ludi. dik za odpoved

Re:reggae-ska

peter | 12.03.2012

Ahoj na 15. juna sa chysta, dojde Karavana + možno k nim aj Ska-fander takže aj v tomto smere sa budeme snažiť nejako viac vyťažiť potenciál.

putika

rumpil | 28.10.2011

Z fotiek yo vyzerá ako dobrá putika, vedel by som sa tam dať dolu :) A tá zóna A tam musela but cool. Inak nie to moc malé, ked je tam koncert? A hosting si daj WWW.websupport.sk

Pochvala

mia246 | 10.09.2011

Nečakala by som , že aj "za Prešovom" môže byť podnik organizujúci koncerty naozaj dobrých kapiel. Som veľmi rada ,že ste teda oživili Bardejov a okolie. Do najbližšieho koncertu !

Môj názor

Lojzo | 18.04.2011

Nato, že je stránka robená vo webnode je celkom esteticky a obsahovo v pohode.Aj keď by sa tu par zmien ešte mohlo udiať,ale verím že postupom času sa objavia. A ak môžem poradiť, zmenil by som server, resp. zakupil dómenu, pretože pri free konte sa vám po mesiaci zníži kapacita uložneho priestoru a tým sa vám 90% stránky len tak zmaže. Z osobných skúsenosti. Ináč, držím palce stránke aj podniku :)

Pridať nový príspevok